O MNĚ

Narodila jsem se v roce 1979 dvěma kynologům, kteří se potkali, kde jinde než na cvičáku. Usínala jsem za štěkotu psů (při nácviku obran) a na většině fotek z dětství jsem focena se psy. Jako nejoblíbenější hračku jsem měla velkého plyšového bernardýna Bohouše po kterém jsem se ráda "válela" a po vzoru rodičů jsem jiného psího plyšáka tahala po ulici přivázaného za vodítko.

Jedno z mých prvních slov bylo "haf", když jsem hafla na babičku, která se marně několik minut snažila ze mne dostat slovo "bába" museli jí křísit. Nadšení mých rodičů totiž nikdy nesdílela.

Vždy s námi bydlelo několik psů najednou, chovali jsme německé ovčáky, měli jsme také dva pražské krysaříky, oříška a malého knírače, samozřejmě i několik koček. V roce 2001 jsem si pořídila fenku kavalír king charles spaniela a od té doby chováme toto plemeno, máme jich doma několik, převážně naše odchovy a stále s námi také bydlí jedna "bláznivá ovčanda", která dohlíží na celou naší smečku.

Jako malá jsem ráda kreslila, drhala, vyráběla různé praktické i nepraktické dárky ke všem možným výročím (jako, že jich tu bylo), svátkům, narozeninám a vánocům, zdobila si školní sešity obrázky a občas složila nějakou tu vtipnou básničku. Ve škole jsem navštěvovala různé kroužky, včetně kreslení. Dneska už dárky nevyrábím (rychlejší je vše koupit). Přesto si myslím, že se všechno dá vymyslet, udělat, vyrobit a naučit...

Protože mám blízko ke zvířatům (převážně k těm "štěkacím", ostatní ale nevyjímám), začala jsem se zajímat o tvorbu webových stránek, hlavně se zvířecí tématikou. Myslím, že blikající, hýbající a různě barevné stránky lidi spíše odradí a především odvedou pozornost od toho podstatného - tedy od skutečných zvířecích kamarádů, které by měli být tím hlavním, proč lidé na takové stránky zavítají. Proto se snažím o tvorbu přehledných, originálních a zajímavých stránek, kde se hned pozná čemu či komu jsou stránky věnovány.

Ráda jezdím na výstavy a ráda pozoruji i jiná plemena, jsem ráda, když se mi povede vyfotit pěkná fotka (nejen pěkného psa, ale občas i krajiny nebo květiny).

Každý pes je krásný a věta, že pes je přítel člověka není jen pouhou frází ...


 

© webdesign Ar neS 2010

PageRank.cz